PARK-JURAJSKI-3D-plakat-207x300Remake dwudziestoletniej, fantazyjnej wyprawy na tajemniczą wyspę Isla Nublar. Park Jurajski powstał w oparciu o książkę Michaela Crichtona i wyreżyserowany przez jednego z najbardziej cenionych reżyserów Stephena Spielberga, który charakteryzuje się tym, że jego bohaterowie często wkraczają w inny świat.

Mega hit ponownie wkracza na ekrany. Park Jurajski to rozrywkowy ogród z gigantycznymi, genetycznie stworzonymi dinozaurami. Otwarcie dla szerokiej publiki odbędzie się dopiero po zwiedzeniu parku przez uczestników wycieczki kontrolnej, którzy muszą wydać zgodę na otwarcie.

Zwiedzającymi są paleontolodzy Allan Grant (w tej roli Sam Neill) i Ellie Sattler (w tej roli Laura Dern), prawnik Donald Gennaro (w tej roli Martin Ferrero) oraz matematyk Ian Malcolm (w tej roli Jeff Goldblum). Cały plan legnie w gruzach, gdy nadchodzi burza, elektronika zawodzi, a olbrzymie gady wychodzą na wolność. I tutaj zaczyna się prawdziwa przygoda. Zmierzenie się z nieznanymi, krwiożernymi bestiami na ekranie w 3D ogląda się z fascynacją, gdyż niesamowite stworzenia mamy w zasięgu ręki. Film został nagrodzony trzema Oscarami oraz jest uznawany za jeden z najbardziej dochodowych filmów. Obraz 3D chwyta widzów ponownie za serca i zabiera w egzotyczną podróż.

Kino „Gwiazda”, ul. Sikorskiego 24A
Terminy: 04-05 maja 2013 i 06-08 maja 2013, godz. 16.00 i 18.30
Bilety do nabycia w kasie kina,
Ceny: 13 zł ulgowy, 15 zł normalny