loka i BS_malyW sobotni wieczór będziemy gościć dwa wspaniałe zespoły. Pierwszym z nich jest Blue Sounds. Bluesowy dźwięk usłyszą mieszkańcy Kętrzyna tuż przed występem drugiego zespołu, LOKA. Oba koncerty są darmowe, także serdecznie zapraszamy.

Blue Sounds to zespół, który występował na najważniejszych, polskich festiwalach muzyki bluesowej. Wokalistka, Joanna Karkoszka przeszła długą drogę, aby powstał obecny skład zespołu. Wszystkie teksty są pisane przez nią samą. Jeden z utworów Blue Sounds wspiera akcję charytatywną Rak’n’ Roll. Dochody mają pomagać w walce z rakiem piersi oraz ułatwić kobietom po mastektomii powrót do życia. Zespół sam podkreśla, że grają nie tylko dla fanów bluesa, ale także dla ludzi wrażliwych.
Drugim zespołem goszczącym na scenie amfiteatru będzie LOKA. Trójka mężczyzn z Iławy, Ostródy i Wrocławia, którzy są znani z takich hitów jak „Prawdziwe Powietrze” czy „Widziałem Ciebie”. Rock&Rollowy zespół tuż po występie na Top Trendy został ogłoszony jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych w 2012 roku. Zapraszamy na ich koncert, będzie niesamowicie! Mało jakim wykonawcom udaje się zrobić przebój, który zapada w ucho każdemu słuchaczowi, im się to udało!