taekwondoFot.1

Po dekoracji, Kętrzyńskie Tygrysy pozowały z mistrzem Soo Kwang Lee, posiadaczem 9 dana.

Zawodnicy z Kętrzyńskiego Klubu Taekwondo ”Tygrys” właśnie wrócili z Gent w Belgii, gdzie odbył się międzynarodowy turniej klasy A „Belgian Open”. Złoty medal i szanse na udział w Mistrzostwach Europy ma Paweł Pec.

Ponad 1400 zawodników z Europy ,Australii, Kanady oraz państw Afryki wzięło udział prestiżowych zawodach „Belgian Open”. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników Artur Trumiński oraz Paweł Pac, startujący w kat + 78 kg junior.
Dobry start w zawodach oraz zdobycie medalu jest jednym z kryteriów dającym szanse na udział w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbędą się w Portugali pod koniec września.
Artur Trumiński w pierwszej walce przegrał z reprezentantem Hiszpanii, który zdobył brązowy medal w tych zawodach.
Paweł Pac po wygranej pierwszej walce z reprezentantem Ukrainy, w półfinale pokonał zawodnika z Finlandii, a następnie w finale reprezentanta kadry narodowej Serbii zdobywając złoty medal. Bardzo dobry start Pawła, daje duże szanse na udział w Mistrzostwach Europy.