LemON to muzyczne objawienie ostatniego roku. Zespół, któremu udała się najtrudniejsza sztuka odniósł komercyjny sukces z niekomercyjną muzyką! Brawurowo wygrali 3. edycję Must Be The Music. Ich debiutancka płyta w ciągu kilku tygodni pokryła się złotem i spotkała się z uznaniem nie tylko fanów, ale i branży, o czym najlepiej świadczy nominacja do Fryderyka 2013 w kategorii Debiut Roku.

Zagrali dziesiątki koncertów. Wystąpili na najważniejszych festiwalach w kraju. Oba single z debiutanckiej płyty ,,Będę z Tobą” i ,,Napraw” zdobywały szczyty list przebojów.

Jaki jest ich przepis na sukces? LemON to magiczne kompozycje, poruszające teksty i charyzmatyczny wokal Igora Herbuta. W melodiach słychać łemkowskie korzenie wokalisty, liryczną, ukraińską wrażliwość skrzypka, drapieżna gitara dodaje każdej piosence rockowego brzmienia, a niezawodna sekcja rytmiczna dba o nieustający, niosący groove. Zespół LemON poruszył swoją niezwykłą muzyką nie tylko Adama Sztabę, ale i pozostałych jurorów programu.

– Chcę, żeby taka muzyka obowiązywała w naszym pięknym kraju. Macie wszystko – wybitnego wokalistę, piękną muzykę. Facet śpiewa tak, że mi plomby wypadają – nie kryła zachwytu Elżbieta Zapendowska.

LemON gwarantuje słuchaczom niezapomnianą kąpiel w najpiękniejszych dźwiękach i mnóstwo dobrych emocji.

– Kochajcie, czujcie, bierzcie co chcecie – mówi o swojej muzyce Igor Herbut. 31 sierpnia sami Państwo będą mogli się przekonać jakie emocje budzi na koncertach zespół LemOn i jak przekazują publiczności swoją pozytywną energie.Przed grupą LemOn jako support wystąpi zespół z Otwocka The Rookles.

The Rookles to zespół, starający się wprowadzić nową jakość na polskim rynku muzycznym. Muzyka The Rookles to unikalne połączenie britpopu, indie rocka i funku, a znakiem rozpoznawczym formacji są beatlesowskie harmonie wokalne i świadome czerpanie z tradycji mersey beatu i korzennego rock and rolla. The Rookles to świeżość, energia, nieopisana radość z gry, brytyjskie inspiracje, a przede wszystkim melodie, których więźniem słuchacz staje się już po pierwszym przesłuchaniu.

31 sierpnia o godz.19.00, nie może Państwa zabraknąć w kętrzyńskim Amfiteatrze, pożegnajmy razem wakacje w towarzystwie młodych ,znakomitych zespołów LemON oraz The Rookles. Tego wydarzenia nie można przegapić, serdecznie zapraszamy.

WSTĘP WOLNY!

Beata Szuksztul