IMG_3208

Trzydzieści tysięcy osób skorzystało z Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego ”Kętrzynianka” przy ul. Szpitalnej 1. Tego lata z atrakcji wodnych można było korzystać od 22 maja za sprawą organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Cezary Wawruch

Drużyny przebywające w Kętrzynie przez pięć dni trwania mistrzostw były pod wrażeniem tak nowoczesnego i funkcjonalnego obiektu. Poza licznymi wycieczkami krajowymi gościliśmy również grupy zza wschodniej granicy. Kętrzyńskie szkoły odwiedzały basen w ramach półkolonii, a kluby sportowe w ramach obozów sportowych. Najwięcej było rodzin z dziećmi, które odpoczywały na basenie lub wykorzystywały urlop bez konieczności wyjazdu z Kętrzyna. Nie zabrakło też atrakcji dla młodszych i starszych:

-Wakacyjna Szkółka Pływania

-Letnia Akademia Tenisa

-Turnieje Tenisa Ziemnego

-Miejskie Zawody Pływackie

-Mistrzostwa Kętrzyna w Siatkówce Plażowej

-Weekendy z Boule

-Turnieje Siatkówki Plażowej

To nie koniec atrakcji w tym roku. Już 21 września odbędą się I Rodzinne Mistrzostwa Kętrzyna w BOULE. Poza tym w dalszym ciągu można korzystać z boisk, minigolfa, kortów tenisowych, 3 placów do gry w boule, siłowni zewnętrznej i sauny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.mosir-ketrzyn.pl