labirynt-A6Będziesz widzem i aktorem w multimedialnej wędrówce przez życie

„Labirynt” to multimedialna opowieść, w której bierzesz udział sam od początku do końca. „Labirynt” stawia cię przed wyborem oraz pokazuje w jaki sposób go dokonać. Jest to mocne przeżycie które zapadnie na długi czas w Twojej głowie. „Labirynt” nie ma nic wspólnego ze sztuczkami, trickami czy manipulacją. To 45 minutowa podróż przez życie.

Ewa Brzostek

W Kętrzynie spektakl „Labirynt” będzie grany w dniach 23 września do 28 września w godzinach 10-18 w Sali kętrzyńskiego zamku. Każdy kto będzie chciał wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu musi najpierw zapisać się pod numerem telefonu 514 020 667.

„Labirynt” to nowoczesna forma spektaklu, będąca połączeniem teatru i współczesnych technologii. Jest to niezwykłe miejsce, w którym czas zatrzymuje się na chwilę, a uczestnik może zastanowić się nad najważniejszymi pytaniami jakie człowiek stawia sobie w życiu. Przedstawienie składa się z jednego widza i jednego aktora.

Uczestnicy wchodzą do labiryntu pojedynczo w odpowiednich odstępach czasu. Przed wejściem otrzymują : odtwarzacz mp-3, słuchawki i niewielki lampion. Przez 11 komnat labiryntu widza prowadzi głos w urządzeniu. Przedstawienie ma charakter interaktywny, w związku z czym w poszczególnych komnatach na uczestników czekają zadania do wykonania, o których poinformuje głos w słuchawkach. Wszystkie komnaty są ze sobą powiązane i tworzą swoisty proces, przez który każdy z uczestników przechodzi indywidualnie. W połowie przedstawienia uczestnik ma możliwość decyzji kontynuacji zwiedzania lub opuszczenie labiryntu.

Spektakl jest całkowicie bezpłatny, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych oraz dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej, projekt „ LABIRYNT” istnieje 7 lat wystawiany był w wielu miastach zarówno w Polsce, jak i za granicą i wszędzie spotykał się z dużym zainteresowaniem.

Termin: 23 września (poniedziałek) do 28 września (sobota) w godzinach 10. – 18, sobota (godz. 10.-14.), Miejsce: sala kętrzyńskiego zamku. Zapisy telefoniczne: 514 020 667.