Opertus Arte powiedzie nas prosto do Wiednia

Kętrzyńskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wspaniałe widowisko operetkowe w wykonaniu grupy artystycznej Operus Arte zatytułowane: “Operetka, przeBOYE i jej czułe słówka”. Dajcie się przenieść do roztańczonego i rozśpiewanego Wiednia, niech nam zawiruje świat szampanem, walcem i śpiewem!

Beata Szuksztul

Ten karnawałowo-walentynkowy program, gwarantuje wspaniałą zabawę w rytmie największych przebojów Wiedeńskiej operetki. Nie zabraknie walca, czardasza, szampana, pięknych kreacji i oczywiście miłości…

Prze-boyowi mężczyźni Operus Arte: Paweł Wytrążek – tenor, Piotr Żukowski – pianista, Piotr Stanisław – konferansjer, walczyć będą o względy czarującej kokietki, sopranistki, Doroty Makulec.

Na 90 minut przeniesiecie się w świat operetkowych intryg, namiętności, zdrad, zabawnych perypetii, a przede wszystkim miłości… Bo czyż można oprzeć się miłości kiedy słyszy się jej czułe słówka?… A wszystko to w rytmie hitów: „Wielka sława to żart”, „Kiedy skrzypki grają”, „Myszko to była cudna noc”, „Aria ze śmiechem”, „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo”, „O sole mio!”. Nie zabraknie również arcy-hitów, które wszyscy razem możemy zaśpiewać: „Usta milczą dusza śpiewa” czy „W rytm walczyka serce śpiewa”.

Termin: 24 października (czwartek), godz.19.

Miejsce: Kino „Gwiazda”

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina.