karol1Zawodnik LKS „Niedźwiedź” Karol Jakubi stanął do rywalizacji z 72 zawodnikami z czterech województw o Tytuł Międzywojewódzkiego Mistrza Młodzików w Boksie. Turniej odbywał się w Nowym Dworze Mazowieckim. Najlepsi zawodnicy byli kwalifikowani do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się pod koniec listopada. Po raz pierwszy Międzywojewódzkie Mistrzostwa zostały podzielone na 4 strefy.

Pięściarze z naszego województwa rywalizowali z województwami: Kujawsko-Pomorskim, Mazowieckim oraz Podlaskim.

Zawodnik LKS „Niedźwiedź” Karol Jakubi w kategorii wagowej do 54 kg zdeklasował swoich rywali zdobywając pierwsze miejsce. Jednogłośną decyzją sędziów oraz komisji trenerskiej, Karol został uznany za najlepszego zawodnika mistrzostw. Karol Jakubi będzie reprezentował Kętrzyn na Mistrzostwach Polski Młodzików pod koniec listopada w Poznaniu.