IMG_1149Zakończył się letni sezon tenisowy 2013 dla najmłodszych adeptów tenisa w Kętrzynie po czterech latach istnienia sekcji tenisa przy MKS MOSiR w Kętrzynie. Do sukcesów niewątpliwie możemy zaliczyć pierwszy w historii tenisa kętrzyńskiego udział drużyny w składzie Oliwia Leśniak, Izabela Teodorowicz, Karina Witkowska, Milena Donat, Kacper Andrulewicz, Mateusz Andrulewicz, Kacper Koczergo w regionalnych rozgrywkach Talentiady Polskiego Związku Tenisowego, 22 września na zakończenie wojewódzkich rozgrywek Grand Prix Olsztyna Tenis 10 (Nieoficjalne Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego do lat 10) I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 8 zajęła Oliwia Leśniak, III Izabela Teodorowicz, IV Julia Syhłowyj W turnieju Masters kończącym rozgrywki w tej kategorii Julia Syhłowyj odniosła zwycięstwo zdobywając I miejsce, V miejsce Oliwia Leśniak, VI Izabela Teodorowicz.

W kategorii 8 lat chłopców na V miejscu uplasował się Kacper Andrulewicz, a na VI Mateusz Andrulewicz. W kategorii dziewcząt do lat 10 Julia Lewkowicz zajęła II miejsce.