bezNazwy1Miniony weekend był pełen wrażeń siatkarskich. Najpierw 9 listopada w Zespole Szkół i. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie rozegrana została 2 kolejka fazy zasadniczej Ligi Wojewódzkiej Młodziczek. W rozgrywkach ligowych po raz pierwszy biorą udział dziewczęta z klubu SET Kętrzyn. Początek ligi dla kętrzynianek nie był udany. Porażka z Węgorzewem i Dobrym Miastem spowodowała spadek do ligi niżej. Do Kętrzyna tego dnia przyjechały drużyny z Ełku i Olsztyna. ENERGA SET Kętrzyn szybko pokonała gości. 1 mecz: ENERGA SET Kętrzyn – UKS SALOS Ełk (25:5 ; 25:9)
2 mecz: UKS ABSOLWENT Olsztyn – UKS SALOS Ełk ( 5:25 ; 13:25)
3 mecz: ENERGA SET Kętrzyn – UKS ABSOLWENT Olsztyn ( 25:10 ; 25:17)

Następne rozgrywki ligi wojewódzkiej odbędą się 30 listopada.

Z kolei 10 listopada dziewczęta z KSPS SET Kętrzyn udały się do Giżycka, aby rozegrać kolejne mecze Ligi Amatorskiej. Dziewczęta uwierzyły w końcu w siebie, że mogą wygrywać ze starszymi koleżankami. Pokonały tego dnia MOSiR Giżycko (3:0) oraz drużynę z Wydmin II (2:1).
Kolejne rozgrywki Amatorskiej Ligi w Giżycku odbędą się 15 grudnia.