OLYMPUS DIGITAL CAMERAPięć lat minęło, jak jeden dzień

Restauracja City Club właśnie skończyła 5 lat. 13 i 14 grudnia goście mogli podziwiać nowy wygląd klubu i wspólnie świętować jubileusz z Anetą i Piotrem Pietras właścicielami lokalu. Była to okazja by skosztować dobrej kuchni, z której słynie restauracja i posłuchać dobrej muzyki.

Ewa Brzostek

13 grudnia w City Clubie pojawili się zaproszeni goście. Właściciele lokalu otrzymali mnóstwo prezentów i życzeń. O podniebienia przybyłych zadbał szef kuchni. Wieczór uświetnił występ lokalnych talentów Katarzyny Ścibek i Okasany Predko. Oczywiście nie obyło się bez urodzinowego tortu.

– Jestem bardzo zadowolona z przebiegu imprezy. Cieszę się, że tak licznie przybyli goście, których zaprosiliśmy i frekwencja jest bardzo wysoka. Naszym celem było to, aby to był kameralny bankiet dla gości wymagających. Nasze święto obchodziliśmy przez dwa dni w formule vipowskiej i klubowo-koncertowej, dla wszystkich mieszkańców. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji, ponieważ chcemy być zapamiętani, że jesteśmy miejscem, które docenia swoich gości – mówi Aneta Pietras, właścicielka City Clubu.

14 grudnia 5-lecie restauracji świętowano w rytmie reggae. W ramach współpracy klubu z Promocją „Kultury Troche…” wystąpili Freakin Rudeboys oraz Raggafaya.