TdS2013_KV_male
Każdy mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego może przyczynić się do wyposażenia szkoły w regionie w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wystarczy oddać głos na wybraną placówkę biorącą udział w konkursie Tesco dla Szkół, na stronie www.tescodlaszkol.pl. Szkoła z największą liczbą głosów w województwie otrzyma tytuł Laureata Regionalnego i zestaw sprzętu do nowoczesnej sali kinowej, a pozostałe placówki z wysokimi lokatami będą miały szansę na wygraną w klasyfikacji ogólnopolskiej i zdobycie jednej z 10 pracowni multimedialnych z pełnym wyposażaniem.

W konkursie Tesco dla Szkół – “Talent do niemarnowania” 19 zespołów uczniów z 18 warmińsko-mazurskich szkół nakręciło 2-minutowe filmy zachęcające do niemarnowania żywności. Teraz walczą o głosy, które zapewnią im wygraną w regionie lub przejście ich filmu pod obrady Jury. Głosowanie potrwa od 18 listopada do 16 grudnia 2013r. i wziąć może w nim udział każdy, kto zarejestruje się na stronie www.tescodlaszkol.pl. Szczegóły w załączonej informacji prasowej oraz na stronie, gdzie w zakładce w www.tescodlaszkol.pl/galeria-filmow/ możecie Państwo obejrzeć filmy ze swojego województwa i powiatu.

Zapraszamy do poinformowania czytelników o głosowaniu w konkursie Tesco dla Szkół – „Talent do niemarnowania” i zachęcenia do wspierania uczniów z regionu w walce o wyposażenie szkół w najnowocześniejszy sprzęt.

Ewelina Nowicka