hiroshimadr Watt to jedna z legend kętrzyńskiej sceny muzycznej. Po wielu latach niebytu zespół powrócił w glorii i chwale jako autor hymnu Granicy Kętrzyn, dając też fantastycznie przyjęty koncert podczas Konfrontacji’2013. Już 10 stycznia w City Clubie odbędzie się kolejny koncert grupy, mocno energetycznej nie tylko z nazwy.

Wydarzenie to ma promować przede wszystkim płytę, która ma ukazać się w tym roku. Po reaktywacji “Wattowcy” na swoim koncie mają już dwa oficjalne klipy, wspomniany hymn naszego klubu piłkarskiego oraz udział w prestiżowym wydawnictwie “Konfrontacje’2013”, promującym samą imprezę, Kętrzyńskie Centrum Kultury, jak również ogólnie miasto Kętrzyn. Będzie to też pierwsza okazja, by zaprezentować nowego perkusistę – Bartka Kukucia.

W roli supportu pojawi się olsztyńska Hiroshima. Grupa istnieje od 2005 roku i sporo koncertuje na terenie całej Polski. Zespół ma na koncie aż cztery demówki – „Crossfire” (2006), „Live To Rock” (2007), „Rage N’Grief” (2009), „Truth & Lies” (2011) oraz wydaną już po wakacjach 2013 roku debiutancką płytę „Slaves of Sodom”.

Marek Szymański

Uwaga wejściówki: dwie pierwsze osoby, które pojawią się w redakcji w najnowszym numerem gazety Nasze Miasto Kętrzyn.pl otrzymają dwuosobowe wejściówki na koncert.

Termin: 10 stycznia (piątek), godz. 20.
Miejsce: City Club, ul. Lanca 2
Wstęp: 10 zł