naklejkaTy też możesz wspierać rodziny wielodzietne

Kętrzyńska Karta 3+ to nowa forma wsparcia dla rodzin wielodzietnych. Jest to inicjatywa Miasta Kętrzyn. Rodziny, które posiadają taką kartę mogą korzystać z wielu zniżek. Do programu przystąpili już pierwsi przedsiębiorcy Restauracja & Kręgielnia City Club, Restauracja Kardamon oraz Pralnia Ekopral. Ciągle poszukiwani są kolejni partnerzy Kętrzyńskiej Karty 3+.

Ewa Brzostek

Rodziny posiadające Kartę 3+ korzystają z 50% zniżek na koncerty i zakup biletów do kina będących w ofercie Kętrzyńskiego Centrum Kultury, 50% zniżek na korty tenisowe, basen, lodowisko i halę sportową będących w ofercie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, 50 % zniżki w opłacie za świadczenia z zakresu wychowania przedszkolnego w zakresie przekraczającym podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz 50 % zniżki w opłacie za pobyt dziecka w żłobku w Miejskim Przedszkolu i Żłobku Miejskim „Malinka”.

Do akcji Kętrzyńskiej Karty Rodziny 3+ mogą przystępować również inne podmioty, którzy otrzymują status Partnerów. Partner będzie mógł umieszczać logo oraz informację o udziale w Programie „Kętrzyńska Karta Rodziny 3+” we wszystkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronie internetowej, a także w miejscach prowadzenia działalności. W zamian Organizator, czyli Miasto Kętrzyn w ramach promocji przedstawi zobowiązanie podjęte przez Partnera oraz logo firmy Partnera w materiałach informacyjnych dotyczących „Kętrzyńskiej Karty Rodziny 3+” i na prowadzonej przez siebie stronie internetowej.

Na razie do idei promującej i wspierającej rodziny wielodzietne włączyli się Restauracja Kardamon, która zaoferowała 10 % zniżki na zakup całego asortymentu (z wyjątkiem napojów alkoholowych), CITY CLUB Restauracja & Kręgielnia, która udzieliła 20% zniżki na korzystanie z torów do gry w kręgle oraz Pralnia Ekopral, która daje 15% zniżki w zakupie usługi prania chemicznego i 15% zniżki w zakupie usługi prania wodnego.

Ciągle kolejne podmioty gospodarcze mogą przystępować do akcji Kętrzyńskiej Karty Rodziny 3+, do czego gorąco zachęcamy.