natalielovesyou2-smallPochodzący z Mysłowic zespół NATALIE LOVES YOU jest właśnie w trakcie trasy promującej swoją pierwszą płytę! Kętrzyn jest jednym z jej przystanków…

Na koncertach Natalie Loves You podobno wszyscy milkną i chcąc nie chcąc obezwładnia ich magia melodyjnych piosenek i charyzma leaderki, Natalii Baranowskiej, grającej na kilku czarodziejskich instrumentach. Wokalistka po powołaniu do życia muzycznego projektu postanowiła, że jej marzenie o byciu nauczycielką w osiedlowym gimnazjum, z nieszczęścia zajadającą się batonikami i przytulającą do swoich sześciu kotów może chwilę poczekać. Tak pod koniec 2011 roku powstał zespół Natalie Loves You. Grupę założyli muzycy związani wcześniej z takimi formacjami jak Iowa Super Soccer, Gutierez czy Mofoplan.

Wydana niedawno płyta “Words & Lies” zawiera jedenaście piosenek, w których emocje wysuwają się na plan pierwszy. Gniew, smutek, zwątpienie, radość, dziecięca naiwność i ciepło wypełniają ten krążek, który stał się zapisem wspomnień i przygód z życia bohaterki. Twórczość grupy zabiera słuchaczy do miejsc magicznych, przy wirujących dźwiękach cyrków i karuzel opowiadają wiele baśniowych historii o wzlotach i upadkach, gdzie słowa to kłamstwa, a muzyka to wabik.

Poza Natalią Baranowską (śpiew, ukulele, loop), zespół tworzą: Grzegorz Chrząścik (gitara, instr. klawiszowe), Bartek Pluta (gitary, akordeon, sampler), Piotr Sawicki (gitara basowa) i Michał Piszczek (perkusja).

Marek Szymański

Termin: 28 lutego, godz. 20.
Miejsce: City Club, ul. Lanca 3
Bilety: 10 zł (przedsprzedaż) / 15 zł (w dniu koncertu)