is also happy
„Kętrzyn is also happy” to teledysk, który będzie promował miasto Kętrzyn. Każdy może wziąć udział w tym wydarzeniu! Teledysk powstanie do piosenki Pharrella Williamsa pt. „Happy”. Będzie to taneczny flash mob.

Wszystko zaczęło się od nietypowego klipu wspomnianego artysty. Wokalista śpiewa i tańczy na ulicach Los Angeles. W wielu scenach pojawiają się roześmiani mieszkańcy tego miasta, którzy również tańczą. Pomysł ten „podłapało” wiele osób. Swoją wersję teledysku do tego utworu nakręcili już przedstawiciele m.in. Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Trójmiasta.

My możemy także pokazać, że Kętrzyn jest happy. Właśnie trwa poszukiwanie chętnych do wzięcia udziału w tym projekcie. Zdjęcia do klipu będą kręcone w wielu lokalizacjach miasta. Może masz pomysł gdzie chcesz zatańczyć z grupą swoich znajomych? Może chcesz się przyłączyć do projektu?

Wszyscy, którzy tryskają pozytywną energią powinni się właśnie teraz rejestrować na stronie facebookowej https://www.facebook.com/pages/Nakr%C4%99%C4%87-si%C4%9/631900760172633 albo wysłać wiadomość nakrecsie@gmail.com

Dariusz Szorc