Kuba WCaruk
Z okazji Dnia Kobiet kętrzyński City Club przygotował moc atrakcji dla pań. Wśród nich mają być „welcome drinki” dla każdej Kobiety, dyskoteka oraz specjalny występ Kuby Zajączkowskiego.

Wokalista z Działdowa kojarzony jest przede wszystkim z zespołem C7 Band. Kuba jest ponadto laureatem jednego z odcinków programu „Szansa na Sukces” (zwyciężył kiedy gwiazdą programu było De Mono), a obecnie próbuje swoich sił w telewizyjnym show „Must Be the Music”.

Jego charakterystyczną barwę głosu, przywodzącą na myśl nieodżałowanego Ryszarda Riedla, mieszkańcy Kętrzyna mieli okazję poznać już wcześniej. Z solowym repertuarem Kuba wystąpił już u nas podczas “Andrzejków Akustycznych” w 2012 roku. Koncert, na którym zaprezentowała się wtedy także Marlena Szypulska, odbył się w restauracji Stara Kamienica. W City Clubie natomiast młody artysta zagrał niemal rok temu ze swoim zespołem C7 Band. Bluesowo-rockowe songi zabrzmią tym razem specjalnie dla pań, dokładnie 8 marca. Wśród utworów, które Kuba zaprezentuje znajdują się m.in. takie klasyki jak: „Johny B. Good” Chucka Berry’ego, „Tutti Frutti” Little Richarda, „Sweet Home Alabama” Lynyrd Skynyrd oraz polskie przeboje z „Póki na to czas” De Mono, „Baśką” Wilków, „Przeżyj to sam” Lombardu i najlepszymi utworami Dżemu na czele.

Kuba zagra około godz. 20., ale impreza dla pań w City Clubie tradycyjnie rozpocznie się już dużo wcześniej. I zapewne potrwa do białego rana. Do tańca tego dnia przygrywać będzie DJ Matson. Panie mają wstęp wolny.

Termin: 8 marca (sobota), godz. 20.
Miejsce: City Club, ul. Lanca 3
wstęp: 10 zł (panie wstęp wolny)