naklejkaTy też możesz być na plus i wspomóc rodziny wielodzietne

Kętrzyńska Karta Rodziny 3+ zdobywa kolejnych Partnerów, którzy wspólnie z Miastem Kętrzyn wspierają rodziny wielodzietne. Do programu włączyli się Księgarnia Verso, Przedszkole Niepubliczne „Kluczyk” oraz Restauracja „Aria” Usługi – Produkcja – Handel Wanda Olenkowicz.

Ewa Brzostek

Księgarnia Verso zaproponowała 10 % zniżki na zakup całego asortymentu w siedzibie stacjonarnej przy ulicy Sikorskiego. Czym kierowali się przystępując do programu.

– Przede wszystkim dobrem dla tych rodzin, żeby mieli trochę taniej, bo wiadomo, jak ktoś ma troje dzieci to są to koszty. O karcie dowiedziałam się z waszej gazety i pomyśleliśmy dlaczego by nie pomóc – mówi Elżbieta Thimm, kierownik Księgarni Verso.

Przedszkole Niepubliczne „Kluczyk” zaoferowało 50 % zniżki w opłacie za świadczenia z zakresu wychowania przedszkolnego na każde dziecko z rodziny. Co ich skłoniło do Partnerstwa?

– W naszym przedszkolu od dawna stosujemy politykę prorodzinną. Wiemy, że decyzja o kolejnym dziecku to duże wyzwanie, dlatego chcieliśmy ułatwić życie takim ambitnym rodzinom. Znając dzisiejsze realia wiemy także, że taka decyzja powoduje dodatkowe obciążenie finansowe. Karta jest fajnym pomysłem dla tych, którzy odważyli się na rodzicielstwo 3+. Cieszymy się, że Kętrzyn włącza się w takie akcje. Dlatego wspierając tę inicjatywę chcieliśmy zaistnieć w przestrzeni partnerów Karty– mówi Joanna Chlewińska, współwłaściciel Niepublicznego Przedszkola “Kluczyk”.

Restauracja „Aria” Usługi – Produkcja – Handel Wanda Olenkowicz w ramach Partnerstwa Kętrzyńskiej Karty Rodziny 3+ udzieliła 5% zniżki w zakupie artykułów spożywczych, 10% zniżki w zakupie usług gastronomicznych oraz 10% zniżki w zakupie usług hotelarskich.

Przypomnijmy. Do programu Kętrzyńska Karta Rodziny 3+ przystąpili już Korporacja Euro Taxi (zniżka 10 % na zakup usługi przejazdu taksówką), Zajazd pod Zamkiem (zniżka 10 % na zakup posiłków dla rodziny), Kętrzyńskie Stado Ogierów (zniżka 20 % na naukę jazdy konno), Restauracja Kardamon (zniżka 10 % na zakup całego asortymentu (z wyjątkiem napojów alkoholowych), City Club Restauracja & Kręgielnia (zniżka 20% na korzystanie z torów do gry w kręgle) oraz Ekopral na ul. Słowackiego (zniżka 15% w zakupie usługi prania chemicznego oraz zniżka 15% w zakupie usługi prania wodnego).

Oprócz tego rodziny posiadające Kartę 3+ otrzymują 50 % zniżki na korzystanie z oferty kulturalnej Kętrzyńskiego Centrum Kultury, sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz wychowawczej w Miejskim Żłobku i Przedszkolu „Malinka”.

Ty też możesz zostać Partnerem Karty 3+. Jak to zrobić? Wystarczy złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Kętrzynie ul. Wojska Polskiego 11 na parterze formularz akcesyjny (formularz do pobrania na stronie internetowej www.trzyplus.ketrzyn.pl w zakładce Partnerzy Programu). Należy w nim określić wielkość proponowanych zniżek, zakres towarów i usług nimi objętych oraz okres udziału w Programie. Na jego podstawie zostanie przygotowane stosowne porozumienie. Jakie korzyści z tego wynikają? Możliwość umieszczania we wszystkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych informacji o udziale w Programie Kętrzyńska Karta Rodziny 3+, umieszczenia na stronie internetowej www.trzyplus.ketrzyn.pl logo firmy oraz informacji o udziale w programie, a także promocja w prasie lokalnej.