naklejkaTy też możesz być na plus i wspomóc rodziny wielodzietne

Do Kętrzyńskiej Karty Rodziny 3+ przystąpili kolejni Partnerzy, którzy wspólnie z Miastem Kętrzyn chcą zadbać o rodziny wielodzietne. To właśnie z myślą o nich został przygotowany dokument, który uprawnie do wielu zniżek. Kolejne podmioty, które dołączyły do programu to korporacja Euro Taxi, Zajazd pod Zamkiem oraz Kętrzyńskie Stado Ogierów.

Ewa Brzostek

www.trzyplus.ketrzyn.pl

Euro Taxi proponuje rodzinom posiadającym Kartę 3+ zniżkę 10 % na zakup usługi przejazdu taksówką. Co skłoniło ten podmiot do włączenia się w tą ideę?

– To jest cenna inicjatywa, bo mamy niż demograficzny i niewiele rodzin decyduje się na więcej dzieci. Dlatego gdy zapoznaliśmy się z programem Karty 3+, postanowiliśmy pomóc tym rodzinom, które mają więcej dzieci. Jesteśmy małą firmą, ale w naszych skromnych możliwościach chcemy zadbać o rodziny wielodzietne. Nasza oferta dotyczy 10 procent upustu na przejazd taksówką na terenie miasta i gminy – informuje Edward Mitros, Prezes Kętrzyńskiego Stowarzyszenia Taksówkarzy Euro Taxi w Kętrzynie.

Zajazd pod zamkiem również udzielił 10 procentowej bonifikaty na cały asortyment oprócz alkoholi. Czym kierowali się w swojej decyzji przystąpienia do programu Karty 3+?

– Chęcią pomocy i ułatwienia życia innym ludziom, aby mogli korzystać z dóbr kultury, sztuki i konsumpcji, tak jak w naszym przypadku. Jestem zwolennikiem takich akcji, dlatego staram się dopomóc i włączać w miarę swoich możliwości – stwierdza Stanisław Buławski, współwłaściciel Zajazdu pod Zamkiem.

Kolejny podmiot, który dołączył do Partnerów Karty 3+ to kętrzyńskie Stado Ogierów. Dzięki temu rodziny wielodzietne otrzymają 20 procent upustu na naukę jazdy konno.

– Od wielu lat uczestniczymy w życiu Kętrzyna i staramy się współpracować ze wszystkimi samorządami. Chcemy być także widoczni w życiu naszego środowiska. Wszyscy wiemy, że rodziny posiadające trójkę czy więcej dzieci zmagają się z różnymi problemami i często nie mogą sobie pozwolić na dodatkowy luksus. Dlatego obniżyliśmy dla nich ceny na lekcje konnej jazdy – wyjaśnia Jerzy Gawarecki, dyrektor Stada Ogierów w Kętrzynie.

Przypomnijmy. Do programu Kętrzyńska Karta Rodziny 3+ przystąpili już Restauracja Kardamon, która zaproponowała 10 % zniżki na zakup całego asortymentu (z wyjątkiem napojów alkoholowych), City Club Restauracja & Kręgielnia, którzy udzielili 20% zniżki na korzystanie z torów do gry w kręgle oraz Ekopral na ul. Słowackiego, którzy wprowadzili 15% zniżki w zakupie usługi prania chemicznego oraz 15% zniżki w zakupie usługi prania wodnego.

Oprócz tego rodziny posiadające Kartę 3+ otrzymują 50 % zniżki na korzystanie z oferty kulturalnej Kętrzyńskiego Centrum Kultury, sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz wychowawczej w Miejskim Żłobku i Przedszkolu „Malinka”.

Ty też możesz zostać Partnerem Karty 3+. Jak to zrobić? Wystarczy złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Kętrzynie ul. Wojska Polskiego 11 na parterze formularz akcesyjny (formularz do pobrania na stronie internetowej www.trzyplus.ketrzyn.pl w zakładce Partnerzy Programu). Należy w nim określić wielkość proponowanych zniżek, zakres towarów i usług nimi objętych oraz okres udziału w Programie. Na jego podstawie zostanie przygotowane stosowne porozumienie. Jakie korzyści z tego wynikają? Możliwość umieszczania we wszystkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych informacji o udziale w Programie Kętrzyńska Karta Rodziny 3+, umieszczenia na stronie internetowej www.trzyplus.ketrzyn.pl logo firmy oraz informacji o udziale w programie, a także promocja w prasie lokalnej.

www.trzyplus.ketrzyn.pl