dixon_37_oznz
Dixon37 to kolejny wykonawca, który odwiedzi kętrzyński City Club. Do tej pory gościły tam już niemal wszystkie gatunki muzyczne. Teraz zagości także hip-hop.

Dixon37 to mocny skład, znany na scenie HH. Jego początki sięgają 1999 roku, a siedzibą jest Warszawa. Tam też członkowie grupy dorastali i budowali swoją pozycję na scenie. Ta budowa z różnych powodów nieco się przeciągnęła, ponieważ dopiero w 2008 ukazała się debiutancka płyta „Lot na całe życie”. Album jednak odniósł spory sukces, a oprócz stałego składu Dixon37 pojawili się na nim goście: Hemp Gru, Pjus, TZWM, Zgrzyt, Pono, Dżambodżet, Wigor, Miodu (Jamal) i Włodi.

Rok 2013 to odejście Kulfona oraz kolejny album. Na „OZNZ” także pojawiło się sporo zacnych gości: Ero, Siwers, Paluch, Sowa, Żary, Peja, Bonus RPK, Dudek RPK, Lukasyno, Bilon, Miodu, Sokół, O.S.T.R., Bosski (Firma), Stefan (Miejski Przekaz), Tadek (Firma) oraz Młody Krasul. Właśnie z promocją tej płyty Dixon37 zjedzie do Kętrzyna. Koncert odbędzie się już 25 kwietnia, oczywiście w City Clubie. Występ warszawiaków poprzedzi „nasz człowiek” czyli Gruby – przedstawiciel sceny kętrzyńskiej.

25 kwietnia 2014

start: 19:00
bilety: 30 (przedsprzedaż)/35