nmk_logo

Już rok minął od kiedy oddaliśmy w wasze ręce pierwszy egzemplarz bezpłatnego dwutygodnika Nasze Miasto Kętrzyn.pl. Był to czas, kiedy informowaliśmy was o wszystkim co dzieje się w naszym mieście, w sporcie, kulturze, kinie, gospodarce Kętrzyna. To dla was się zmienialiśmy i wprowadzaliśmy nowe rubryki.

Ewa Brzostek

Pierwszy numer trafił do rąk naszych Czytelników 11 kwietnia 2013 roku. Czy się spodoba, jak będzie odbierany przez mieszkańców Kętrzyna? Takie pytania nurtowały całą redakcję. W końcu to dla was drodzy Czytelnicy powstała bezpłatna gazeta Nasze Miasto Kętrzyn.pl. To dla was powiększyliśmy format gazety i ilość stron. To dla was wprowadziliśmy bezpłatny dodatek telewizyjny na dwa tygodnie. To dla was zaczęliśmy wprowadzać różne konkursy z nagrodami oraz otworzyliśmy nasze łamy, abyście poprzez swoje listy do redakcji, pisali o tym wszystkim co was boli, co byście zmienili, jak się wam żyje w Kętrzynie, naszym mieście.

Dziękujemy, że byliście z nami przez ten czas. Ufam, że będziecie z nami również w kolejnym roku i będziecie współtworzyli Nasze Miasto Kętrzyn.pl.

Jesteśmy ciekawi jak oceniacie Nasze Miasto Kętrzyn.pl? O czym chcielibyście przeczytać? Jaką rubrykę chcielibyście zobaczyć na łamach gazety? Jakie tematy chcielibyście, abyśmy poruszali?

Czekamy na wasze opinie. Piszcie do nas i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Najciekawsze listy opublikujemy i nagrodzimy.

Adres: pl. Piłsudskiego 10/1, 11-400 Kętrzyn lub e-mail: naszemiastoketrzyn@wp.pl
Koniecznie podajcie nam swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.