lks-niedzwiedz-ketrzynCztery złote i jeden srebrny medal zdobyli pięściarze LKS „Niedźwiedź” na Mistrzostwach Okręgu w Elblągu, które odbyły się 19-20 kwietnia. Adam Dziuba kat 50 kg, Karol Jakubi 60 kg, Sebastian Pogorzelski 63 kg i Norbert Jakubi 75 kg stanęli na wysokości zadania wygrywając swoje walki. Nie powidło się Hubertowi Żelepień , który przegrał swoją walkę po bardzo wyrównanym pojedynku z ubiegłorocznym mistrzem polski Karolem Tuchewiczem. W klasyfikacji klubowej nasz klub zajął pierwsze miejsce.

Przed zawodnikami LKS „Niedźwiedź” kolejny pięściarski weekend, tym razem w Bydgoszczy na Meczu pomiędzy „Astorią” Bydgoszcz vs LKS „Niedźwiedź”. Nasz klub na meczu będzie reprezentowało 9 pięściarzy: Kacper Szwajdych 38 kg, Michał Wilk 48 kg, Adam Dziuba 50 kg, Karol Jakubi 57 kg, Joanna Koniuszek 60 kg, Sebastian Pogorzelski 63 kg, Paulina Sobieska 70 kg, Hubert Żelepień 56 kg i Norbert Jakubi 75 kg.

Zarząd LKS ”Niedźwiedź” składa podziękowania dla Urzędu Miasta Kętrzyn, Arkadiuszowi Marcinkjan, Piekarni Krzysztof i Izabela Borzym oraz MTI Furninova za wsparcie finansowe.

Emin Huseynov