SAM_2578W sobotę 24 kwietnia na Bydgoskim ringu odbył się mecz sparingowy pomiędzy Astorią Bydgoszcz a LKS „Niedźwiedź”. Drużynę gospodarzy reprezentowali pięściarze z Pomorza i Kujaw. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając większość pojedynków. Norbert Jakubi zdaniem wszystkich trenerów zaboksował najlepiej, nie pozostawiając przeciwnikowi złudzeń atakując ciosami na korpus w zwarciu, gdzie widać było jego przewagę fizyczną. Norbert spisał się wręcz koncertowo, a jego przeciwnik nie istniał w ringu i nie miał sposobu.

Była to bardzo dobra inicjatywa przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorów i eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Nasz klub na meczu reprezentowało 7 pięściarzy: Kacper Szwajdych 38 kg, Michał Wilk 48 kg, Karol Jakubi 57 kg, Joanna Koniuszek 60 kg, Sebastian Pogorzelski 63 kg, Paulina Sobieska 70 kg, i Norbert Jakubi 75 kg.

Zarząd LKS ”Niedźwiedź” składa podziękowania dla Urzędu Miasta Kętrzyn, Arkadiuszowi Marcinkjan, Piekarni Krzysztof i Izabela Borzym oraz MTI Furninova za wsparcie finansowe.

Emin Huseynov