IRA promuje swój nowy singiel. Być może już wkrótce zagrają go w Kętrzynie. FOT. IRA-facebook
IRA promuje swój nowy singiel. Być może już wkrótce zagrają go w Kętrzynie. FOT. IRA-facebook

Ponad 2000 osób wzięło udział w naszym konkursie na wybór TOP GWIAZDY, którą zaprosimy na koncert z okazji 660-lecia miasta. Czytelnicy i internauci wybrali zespół IRA, a los uśmiechnął się do Edwarda Kamińskiego, który otrzyma SUPER ZŁOTY BILET do kina Gwiazda.

Tak, jak informowaliśmy naszych czytelników miasto rozpoczęło przygotowania do obchodów 660-lecia uzyskania praw miejskich. W ramach tych obchodów zaproponowaliśmy czytelnikom głosowanie (kuponami lub drogą internetową) na zespół lub wykonawcę, którego występ uświetniłby obchody tego jubileuszu. Dodatkową nagrodą dla biorących udział w głosowaniu był SUPER ZŁOTY BILET do Kina „Gwiazda” na rok 2017 uprawniający do bezpłatnego wejścia na dowolne seanse.

W głosowaniu udział wzięły 2053 osoby. I tak, do Kętrzyna – zgodnie z życzeniem biorących udział w głosowaniu – zostanie zaproszony zespół IRA, na który oddało swój głos 49,9% głosujących. W drodze losowania wyłoniono również osobę, która otrzyma SUPER ZŁOTY BILET. Tym szczęśliwcem okazał się Edward Kamiński. Bilet można odebrać w kasie kina „Gwiazda”.
fj