.

Od wczoraj przygotowujemy możliwość głosowania na facebook’u na najpopularniejszych sportowców, trenerów i sportowe wydarzenie roku. To nowość w naszym plebiscycie. Będzie jeszcze kilka innych, ale o tym niżej.

Nasza strona internetowa zamieniła się w wielką galerię nominowanych w 3 plebiscycie. 23 sportowców reprezentujących 16 dyscyplin sportowych, 12 trenerów i 5 sportowych wydarzeń sportowych, którymi mogliśmy się emocjonować w Kętrzynie w roku 2016. Kliknięcie na grafikę przekieruje Was na facebook’a – na wydarzenie, które utworzyliśmy dla każdego kandydata. Umieściliśmy tam post ze zdjęciem zawodnika, trenera bądź wydarzenia. To tam przez „polubienie” można oddać głos. Dodatkowym warunkiem są oczywiście polubienie naszego facebook’owego profilu i udostępnienie postu na swoim profilu. Czyli standard.

Liczba „lajków” pod postem będzie aktualną liczbą głosów na danego zawodnika, trenera i wydarzenie. Proszę jednak pamiętać, że w wydaniu papierowym gazety zamieściliśmy kupon i dopiero suma głosów z kuponów i lajków z facebooka odpowie nam na pytanie kto zostanie najpopularniejszy. W trakcie trwania głosowania poprosimy również kilkadziesiąt osób związanych z kętrzyńskim sportem o wytypowanie swojej „dziesiątki” najpopularniejszych sportowców, pięciu trenerów i jednego wydarzenia i te głosy również zostaną doliczone do końcowego wyniku. Życzymy miłej zabawy w naszym plebiscycie.

Choć głosowanie dopiero zaczynamy już są pierwsi liderzy. Od wczoraj „pracują” już facebook’owe wydarzenia, więc nic dziwnego, że głosowanie już się zaczęło. Pierwszym liderem naszej zabawy jest Mirosław Kirszyński z MotoMasurii, którego polubiło już ponad 160 osób. Gratulujemy!

Ale do końca głosowania jeszcze daleko. Wypełnione kupony z wydania papierowego przyjmujemy do 16 stycznia, do godz. 16 w redakcji. Z kolei klikanie na facebook’u kończymy 19 lutego o północy.
Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz tej facebook’owej.
Jarosław Żukowski