.

Za nami kolejny mecz rundy rewanżowej w ramach III podlaskiej ligi piłki ręcznej seniorów. Tym razem z pojedynku z zespołem UKS Jaćwingowie z Gołdapi ponownie zwycięsko wyszli zawodnicy MKS MOSiR Kętrzyn.

Kętrzynianie w niezwykle emocjonującym, aczkolwiek nie bez błędów z obu stron, meczu pokonali w sobotę 4 marca gości 26:20. Jak odkreślają sami szczypiorniści, zwyciężyli dzięki dopingowi kibiców, którzy dodali im skrzydeł. I rzeczywiście, pierwsza połowa spotkania zakończyła się tylko jednobramkowym prowadzeniem kętrzynian (9:8), a na początku drugiej na prowadzenie wyszli goście. Dopiero w końcówce drugiej połowy, przy niesamowitej wrzawie kibiców kętrzynianie uzyskali kilkubramkowe prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu.
Tym samym konto zdobyczne zawodników MKS MOSiR Kętrzyn powiększyło się o 2 punkty i po 9 kolejkach nasi piłkarze ustępują liderowi zaledwie jednym punktem Wszystko więc wskazuje na to, że o awansie do drugiej ligi zadecyduje mecz wyjazdowy z liderem TS Siemiatycze. Mecz ten odbędzie się w środę 15 marca.