W sobotę, 29 lipca w kętrzyńskim amfiteatrze z okazji 660-lecia miasta wystąpił, zgodnie z wolą mieszkańców i czytelników,  legendarny zespół IRA.

Koncert jubileuszowy miał  specjalną oprawę. To przecież główna atrakcja obchodzonego w tym roku jubileuszu 660-lecia powstania naszego miasta. Koncert tego zespołu , był wynikiem  konkursu skierowanego do mieszkańców miasta, a ogłoszonego przez gazetę „Nasze Miasto Kętrzyn.pl”.  To właśnie głosy czytelników spowodowały, że bezapelacyjnym zwycięzcą  i zarazem gwiazdą Koncertu 660-lecia został zespół IRA. Koncert poprzedził występ artystki wywodzącej się z Kętrzyna  Agaty Sadowskiej. Wszyscy  artyści zostali uhonorowani przez Burmistrza Kętrzyna Krzysztofa Hećmana pamiątkowymi medalami z okazji 660-lecia miasta, a dodatkowo  zespół IRA,  jako zwycięzca konkursu, pamiątkową stroną wydania specjalnego naszej gazety poświęconej zespołowi .

fj