Botoks będzie można obejrzeć w Kętrzynie w dniu krajowej premiery filmu. FOT. Internet

Film „Botoks” Patryka Vegi to jeden z najbardziej wyczekiwanych premierowych filmów kinowych tego roku. Jak zapowiada sam reżyser, jego nowe dzieło, to nie „kij włożony w mrowisko” a „cała armia kijów”, a kiedy film wejdzie do kin, nastąpi potężne trzęsienie ziemi i skończy się na debacie publicznej”. Czy tak się stanie?

Przede wszystkim trzeba ten film obejrzeć. Uderza on mocno w polską służbę zdrowia i nie zostawia suchej nitki na lekarzach, zarządach szpitali oraz firmach farmaceutycznych. Kontrowersyjna tematyka, mrożąca krew w żyłach fabuła oraz świetna obsada to bardzo duże atuty filmu. W filmie gra cała plejada polskich aktorów. Zobaczymy w nim między innymi: Olgę Bołądź, Tomasza Oświecińskiego, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Agnieszkę Dygant i Sebastiana Fabijańskiego.
W kętrzyńskim kinie „Gwiazda” jego pierwsza projekcja zaplanowana jest na 29 września godz. 18.00 i 20.45.Kolejne odbędą się o tej samej godzinie w dniach 1- 4 października oraz 6 i 9-11 października. W sobotę i niedzielę (7- 8 października) natomiast zaplanowano aż po cztery seanse tj. godz. 13.00, 16.00, 18.00 i 20.45
fj