Piotr Bijata, bramkarz Różanki dobrymi występami w Kętrzyńskiej Lidze Futsalu zdobył miejsce w seniorskiej drużynie Granicy Kętrzyn. FOT. Jarosław Żukowski/Archiwum

Na 20 października zaplanowano spotkanie organizacyjne przed inauguracją kolejnej edycji Kętrzyńskiej Ligi Futsalu. Organizatorzy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozważają zmianę dotychczasowej formuły rozgrywek.

Rozgrywki Kętrzyńskiej Ligi Futsalu na łamach gazety „NaszeMiastoKętrzyn.pl” były w ubiegłym roku bardzo szeroko relacjonowane. To z naszych łamów kibice futsalu dowiadywali się o wynikach i mogli obejrzeć mnóstwo zdjęć. Nie inaczej będzie w tym roku. Rozgrywki ruszają niebawem, a teraz organizatorzy zastanawiają się jak jeszcze uatrakcyjnić rozgrywki. Jednym z pomysłów mówi, by spotkania rozgrywano w dwóch ligach: open i amatorzy. Jest też pomysł, by wrócić do pierwszej formuły KLF, gdy rozgrywki podzielone były na poszczególne turnieje, a końcowym zwycięzcą zostawał ten zespół, który uzbierał najwięcej punktów rankingowych.
Czekamy z niecierpliwością na ustalenia organizatorów z zainteresowanymi. Na pewno poinformujemy o nich na naszych łamach.
jz