Mariusz Kirszyński. FOT. Archiwum prywatne

Reprezentant MotoMasuria Racing Team Kętrzyn, Wicemistrz Krajów Nadbałtyckich w roku 2016,trzecie miejsce w międzynarodowych zawodach BRC Baltic Rookie Cup 2017r.

Rok 2017 nie był idealnym rokiem dla naszego motocyklowego sportowca z Kętrzyna. Od samego początku pierwszych zawodów Mariusz Kirszyński miał ewidentnie pod górkę, a to kontuzje, a to niespodziewany brak dokumentacji, czy też krzywdząca pomyłka po stronie zagranicznych organizatorów. Przystępując do międzynarodowych wyścigów BRC Baltic Rookie Cup, Kirszyński nastawił się na przerwanie złej passy. Pozytywne, bojowe nastawienie zaowocowało w kwalifikacjach wykręcenie drugiego czasu, co pozwalało Kirszyńskiemu startowanie w głównym wyścigu z drugiego pola startowego. Te pole startowe dawało możliwość zdobycia tytułu mistrzowskiego w główny wyścigu. Po minięciu mety Mariusz Kirszyński uplasował się na 3 miejscu zawodów BRC. W 2017 roku podczas zawodów BRC, jednym z kolejnych sukcesów dla Mariusza Kirszyńskiego było tzw. Wykręcenie najlepszego czasu przejazdu toru podczas zawodów wraz z pobiciem swojego rekordu życiowego o prawie 1.5 sekundy.

Kolejnym sukcesem Mariusza Kirszyńskiego w końcowej fazie roku 2017 było dostanie się do prestiżowej encyklopedii wydawnictwa An Oxford Encyklopedia Publication. Encyklopedia OSOBISTOŚCI Rzeczypospolitej Polskiej. Sukcesem dostania się do encyklopedii Mariusza Kirszyńskiego były zasługi zawodowe, z dziedziny sportu, w którym uczestniczył jak i również z czynności społecznych prowadząc Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji MotoMasuria.