Darmowe bilety na mecze polskiej reprezentacji w piłce nożnej nie cieszą się wielkim powodzeniem wśród działaczy z Warmii i Mazur. FOT. wmzpn.pl

Warmińsko-mazurski związek piłki nożnej otrzymuje z PZPN darmowe bilety na mecze reprezentacji. Ostatnio nie musiał losować, bo chętnych na mecz Polska – Korea Płd. zgłosiło się tylko tylu, ile akurat WMZPN miał biletów.

Zarząd W-MZPN 14 marca 2016 roku ustalił następujące zasady dystrybucji bezpłatnych biletów na mecze pierwszej Reprezentacji Polski rozgrywane w naszym kraju (W-MZPN na każdy mecz otrzymuje po 10 bezpłatnych biletów): 6 biletów będzie rozdysponowywanych przez Zarząd dla działaczy W-MZPN, 4 bilety (2x podwójny bilet) będą rozlosowywane wśród zgłoszeń klubów nie posiadających zaległości finansowych na dzień składania zgłoszenia na bilety. Do 8 marca związek czekał na zgłoszenia od klubów na dwa spotkania reprezentacji: Polska – Korea Płd. i Polska – Nigieria. Na to pierwsze spotkanie swoje zgłoszenia przysłało … 5 klubów, czyli tyle ile związek miał darmowych biletów. Czyżby działacze klubowi z Warmii i Mazur nie kibicowali polskiej reprezentacji narodowej?

jz