Przez ponad trzy godziny w sobotnie popołudnie kętrzynianie doskonale się bawili podczas Disco Polo Party Show. Nawet pogoda na czas imprezy przestała kaprysić.  Po prostu siąpiący tego dnia deszcz nagle powstrzymał swoje „łzy”.

Miłośnicy disco polo, którzy w sobotni wieczór udali się do kętrzyńskiego amfiteatru na kolejną odsłonę odbywającej się corocznie imprezy „Disco Polo Party Show”, swojej decyzji zapewne nie żałowali. I chociaż często słychać głosy krytyki skierowane pod adresem zarówno słuchających jak i wykonujących utwory disco  polo, to patrząc na zainteresowanie kętrzynian można odnieść wrażenie, że disco polo cieszy się tu dużym zainteresowaniem bez względu na wiek.

Tak było i tym razem. O ile  pierwsze dźwięki utworów disco polowych zabrzmiały przy ilościowo skromnej publiczności, to w miarę upływu czasu amfiteatr zaczął się wypełniać.  Podczas tegorocznego „Disco Polo Party Show”, widzom zaprezentowały się zespoły Camasutra, Summer Night. Gwiazdą wieczoru był jednak zespół CamaSutra, który tworzą trzy dziewczyny oraz Dj. Mateusz – Mattyou. Liderką formacji jest Małgorzata Główka, która swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła kilka lat temu występując przez ten czas w znaczących muzycznych programach telewizyjnych: „Śpiewaj i walcz”, „Jaka to melodia”, „The Voice of Poland” czy w „Szansa na sukces”.

Na szczęście, mimo obaw organizatorów, kapryśna i deszczowa tego dnia pogoda postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Deszcz przestał padać, widzowie świetnie się bawili, a artyści chętnie rozdawali płyty i autografy.

fj