Wydawnictwo, które macie Państwo przed sobą to odpowiedź na zapotrzebowanie pacjentów i wszystkich tych, którzy poszukują ofert medycznych.

W tym wydaniu Mazurskiego Informatora Medycznego znajdziecie Państwo kilka artykułów dotyczących leczenia różnych schorzeń przez specjalistów, którzy pracują na Warmii i Mazurach. Dr Łukasz Grabarczyk to jeden z najlepszych fachowców z neurochirurgii, który jest też specjalistą od leczenia schorzeń kręgosłupa. Dr Roman Grzybowski i dr Zbigniew Homza to uznani fachowcy w dziedziny ortopedii. Od niedawna wspólnie wykonują operacje wymiany stawu biodrowego metodą DAA, zwanej również bikini, z przedniego dostępu. Zachęcamy również innych lekarzy i specjalistów, by pochwalili się nam swoimi dokonaniami i osiągnięciami. Chętnie opublikujemy informacje lub umówimy się na wywiady.

W gazecie znajdziecie Państwo również informację o wychodzącym z problemów kętrzyńskim szpitalu, który szybkim krokiem chce dołączyć do czołówki szpitali w regionie.

Uzupełnieniem naszego dodatku medycznego są reklamy i ogłoszenia usług medycznych. Jeżeli interesuje Państwa reklama w naszym wydawnictwie prosimy o telefon na numer: 723 968 526. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Jarosław Żukowski, redaktor naczelny dwutygodnika „NaszeMiastoKętrzyn.pl”