Już po raz drugi w tym sezonie zawodniczki MKS MOSiR Kętrzyn, a zarówno uczennice klas sportowych SP nr 4, rozegrały wspaniały turniej siatkarski zajmując wysokie lokaty. II turniej eliminacyjny rozegrany został w Olecku.

Nasze miasto reprezentowało 37 zawodniczek, które startowały w 3 kategoriach ,, dwójki, trójki i czwórki siatkarskie” Dziewczęta z klas 4 zagrały znakomicie pokonując swoich rywali i ostatecznie dwa zespoły spotkały się w finale. Do finałowej ósemki wprowadziliśmy 3 zespoły. Po dwóch turniejach  MKS MOSiR Ketrzyn 2 ma 27 pkt i zajmuje I miejsce w klasyfikacji generalnej ,MKS MOSiR Kętrzyn 1 ma 24 pkt,a MKS MOSiR Kętrzyn 3 zdobył 19 pkt. Wszystkie trzy zespoły  są bardzo bliskie awansu do finałowej ósemki Mistrzostw Województwa. Bardzo dobrze też spisały się dziewczęta klas 5 zdobywając kolejne punkty na swoim koncie. Kolejny turniej rozegrany zostanie w Giżycku. Trzymamy kciuki za nasze zawodniczki.

I miejsce – MKS MOSiR Kętrzyn 1 – Julia Klepadło, Wiktoria Gagdzis, Joanna Radawiec

II miejsce – MKS MOSiR Kętrzyn 2 – Julia Golińska, Daria Dymańska, Zofia Preweda

VI miejsce- MKS MOSiR Kętrzyn 3 – Marcelina Bałdyga, Aurelia Król

ws