Podczas turnieju tanecznego „Bitwa Górska” w Krynicy Zdroju, mieliśmy przyjemność pokazać swój styl i umiejętności w konfrontacji z tancerzami z południa Polski.

Krynica Zdrój jest położona 10 km od granicy Słowackiej, dlatego nie zabrakło również tancerzy z sąsiedniego państwa. Nie jest to  nasz pierwszy wyjazd do Krynicy Zdroju, ponieważ od kilku lat współpracujemy z grupą „Butterfly Crew” i fundacją „Dla Wszystkich” – ludźmi przepełnionymi pasją do tańca, którzy z otwartymi ramionami goszczą tancerzy z Kętrzyna. Organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły, m.in. o to abyśmy poczuli klimat górski i zabawy związane ze śnieżnym szaleństwem. Najważniejszy jednak był turniej taneczny „Bitwa Górska”, w którym wzięli udział tancerze z Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Po zaciętych pojedynkach udało się zdobyć podium:

– III miejsce – Wiktoria Sławecka w kategorii Breakdance 1vs1 do lat 15,

– II miejsce – Black Wolves Crew (Tomasz Kudelski, Patryk Masłowski, Tomasz Chorzelewski) w kategorii Breakdance 3vs3 dla dorosłych.

Do Kętrzyna wróciliśmy zmęczeni, szczęśliwi i dumni z sukcesów. Każdy wyjazd podsyca nasz zapał i daje „kopa” do dalszych działań. Już niebawem obieramy kierunek na kolejny turniej taneczny, tym razem w Radomiu.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wytrwałości.

pf