W dniu 19.05.2019 w Barczewie odbył się Finał Wojewódzki mini piłki siatkowej dziewcząt KINDER +SPORT.  W ósemce najlepszych drużyn znalazły się 4 reprezentacje z naszego miasta. Były to 3 drużyny w ,,dwójkach siatkarskich” i 1 drużyna w ,,trójkach siatkarskich”.

Dziewczęta- uczennice klas siatkarskich Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie a zarazem zawodniczki MKS MOSiR  uczestniczyły przez cały rok w V turniejach eliminacyjnych gdzie startowało łącznie około 70 zespołów dwójek i 50 zespołów trójek. Drużyny prowadzone były przez Panią Agnieszkę Preweda i Wiolettę Sosnowską .

Po wspaniałej walce w turnieju finałowym nasze reprezentantki zajęły 3, 4 i 5-8 miejsca. Pierwsze 4 miejsca zostały nagrodzone upominkami a pozostałe uczestniczki otrzymały dyplomy. Bardzo dziękujemy dziewczętom za ciężką pracę i godną postawę na boisku, za grę w duchu fair play. Rodzicom dziękujemy za wsparcie i wspaniałe kibicowanie, a Urzędowi Miasta Kętrzyn za wsparcie finansowe umożliwienie udziału w tak wspaniałym turnieju.

Skład drużyn:

MKS MOSiR Kętrzyn 1- Julia Klepadło, Wiktoria Gagdzis, Joanna Radawiec

MKS MOSiR Kętrzyn 2  – Daria Dymańska, Julia Golińska, Zofia Preweda

MKS MOSiR Kętrzyn 3- Marcelina Bałdyga, Aurelia Król

MKS MOSiR Kętrzyn 1- Kamila Kubicka, Olga Mazurek, Gabriela Lesik, Ula Szajkowska

ws