Czerwcowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków.

 Co: I Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie

Kiedy: 22-23  czerwca 2019

Gdzie: Plac Piłsudskiego, przed ratuszem

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbujemy nowych smaków! Już 22 i 23 czerwca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie.

Latem zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny czerwcowy weekend, mieszkańcy Kętrzyna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Kętrzynie.

Przez dwa dni Plac Piłsudskiego zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

 

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie. Będziemy 22 i 23 czerwca. W sobotę od 12:00 do 21:00, a  w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

www.facebook.com/events/519293961939372/

Partnerzy:

Miasto Kętrzyn

Browar Amber