W dniach 30 lipca i 02 sierpnia br. czasowo wyłączone z ruchu drogowego zostaną odcinki ulic Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Sikorskiego. Utrudnienia w ruchu spowodowane będą przebiegiem Wojewódzkich Obchodów Święta Policji, które będą miały miejsce na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W dniu 30 lipca br. w godzinach 06:00 – 14:00 z ruchu drogowego wyłączony zostanie odcinek drogi przy Ratuszu na ulicy Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W dniu 02 sierpnia br. w godzinach 06:00 – 18:00 zamknięty zostanie ruch drogowy na ulicach: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Sikorskiego od ronda Jana Pawła II do skrzyżowania z ulicą Kajki. Chwilowo może być również wstrzymany ruch na drogach przyległych w związku z przemarszem pododdziałów i uczestników trwającej imprezy.

Policjanci w newralgicznych punktach będą kierować ruchem i wskażą objazdy. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Jednocześnie zapraszamy na festyn Policyjny, który odbędzie się na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w dniu 02 sierpnia br. od godziny 12:00.

st.sierż. Anna Baluta